Rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras

EN SE RU

Naujienu prenumerata

Nauja paslauga: Apklausos.LT skambučių centras

2008 kovo mėn. 21 d.
Šiandien veiklą pradeda naujas skambučių centras. Savo klientams siūlome papildytą paslaugų spektrą: apklausos telefonu, duomenų bazių kūrimas ir jų atnaujinimas, vizitų planavimas, renginių organizavimas, akcijos, telesekretorė bei kt. Plačiau apie paslaugas: "Skambučių centras" meniu.

Sukomplektuota patyrusių specialistų komanda, parengta techninė bazė pagal naujausią šiuolaikinių skambučių centrų architektūrą. Apjungėme apklausų telefonu ir apklausų internetu privalumus, todėl galime pasiūlyti aukštesnės kokybės paslaugas nei paprastas skambučių centras. Atliekant bet kurį tyrimą telefonu klientas turės galimybę stebėti internetu realiu laiku atnaujinamus duomenis - lygiai taip, kaip ir apklausas vykdant intenetu. Surinkti duomenys pateikiami kliento pageidaujamu formatu: MS Excel, SPSS, ASCII, HTML, SQL ir kt. Rezultatų ataskaitos gali būti pateiktos prezentacijų, knygų forma.

Apklausos.LT skambučių centras paslaugas gali teikti ne tik Lietuvoje, tačiau ir NVS, Baltijos regiono ir kitose šalyse.

2008 08 27 Lietuvos gyventojai negaili pinigų arbatpinigiams
2008 05 14 Studentai abortų draudimui nepritaria
2008 03 21 Nauja paslauga: Apklausos.LT skambučių centras
Apklausos.LT - rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras