Rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras

EN SE RU

Naujienu prenumerata

Verslumo ugdymas universitetuose - baigiamoji konferencija

2007 gegužės mėn. 30 d.
Įvyko projekto „Verslumo ugdymas Mykolo Romerio, Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos universitetuose socialinių ir inžinerinių mokslų srityje“ pristatomoji - baigiamoji konferencija.

Konferencija skirta plačiąjai visuomenei, jos metu buvo pristatyti projekto metu sukurti 5 verslumo moduliai, kurie skirti aukštesniųjų studijų pakopų studentų orientavimui į nuosavo verslo kūrimą ar verslo poreikių įgyvendinimą.

Projekto pagrindinis tikslas buvo - pagerinti aukštesniųjų studijų pakopų studentų parengimo kokybę bei kelti mokslininkų ir kitų tyrėjų kompetenciją verslume. Šiam tikslui pasiekti projekto metu buvo vedami mokymai 55 dėstytojams iš Mykolo Romerio, Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos universitetų.

Pristatomosios - baigiamosios konferencijos metu sveikinimo žodį tarė Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė, Europos socialinio fondo agentūros atstovas, dėstytojams įteikti sertifikatai, bus pristatomas modelis "Verslo ideologija".

Apklausos.LT šio projekto kontekste atliko universitetų dėstytojų, studentų magistrantų ir doktorantų bei Lietuvos pramonės įmonių tyrimus, kuriuose virtualiai dalyvavo daugiau nei 1600 respondentų.


Primename, kad Apklausos.LT yra pirmoji Lietuvoje kompanija, kuri specializuojasi rinkos tyrimų atlikimu internetu. Per 2006 metus Apklausos.LT atliko daugiau nei 19 000 interviu.

2008 08 27 Lietuvos gyventojai negaili pinigų arbatpinigiams
2008 05 14 Studentai abortų draudimui nepritaria
2008 03 21 Nauja paslauga: Apklausos.LT skambučių centras
Apklausos.LT - rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras