Rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras

EN SE RU

Naujienu prenumerata

Paslaugos


Paslaugos teikimo procesą suprojektavome taip, kad klientas turėtų galimybę ne tik užsakyti visą tyrimą bet ir, esant poreikiui, būti proceso organizatorium ir dalį darbų deleguoti savo kompanijos rinkos tyrimų specialistams arba kitiems tyrimo partneriams.

Suvokiame lankstumo svarbą, Apklausos.LT gali integruotis į tyrimo atlikimą bet kuriame jo vykdymo etape. Pavyzdžiui, jei klientas turi paruoštą tęstinio tyrimo metodiką, ir jam reikia surinkti periodiškai atliekamos apklausos duomenis. Tokiu atveju Apklausos.LT gali atlikti tik techninį tyrimo išpildymą: anketos programavimą, duomenų rinkimą ir ataskaitos pateikimą realiu laiku.

Atliekame šiuos kiekybinius tyrimus

Anketinių duomenų suvedimas - paslauga skirta klientams, kurie jau atliko tyrimą ir duomenis surinko popierinėse anketose. Per trumpą laiką suvedame tyrimo duomenis iš popierinių klausimynų į elektroninę formą. Anketų duomenis klientui pateikiame jam priimtinu formatu (xls, spss, txt ir pan.). Kliento pageidavimu galime atlikti tyrimo duomenų analizę bei atvirų klausimų kodavimą.

Dataline - paslauga, skirta klientams, kurie pageidauja rinkti bet kokio tipo duomenis elektroniniais kanalais

CV-bazė - gyvenimo aprašymų surinkimui ir analizei skirta paslauga

Demonstracinė apklausa

Demonstracinė Klientų zona

Imties dydžio skaičiuoklė
Apklausos.LT - rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras