Rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras

EN SE RU

Naujienu prenumerata

Personalo tyrimaiKodėl: Personalo tyrimo tikslai

Atsidavę, lojalūs darbuotojai – svarbus faktorius sėkmingai organizacijos veiklai. Personalo tyrimai parodo darbuotojų pasitenkinimo lygį, juos skatinančius ir slopinančius veiksnius bei identifikuoja priešiškumo kriterijus. Tai padeda išvengti problemų ir leidžia maksimaliai išnaudoti darbuotojo potencialą.

Personalo tyrimas – būdas parodyti darbuotojams rūpestį, bendrauti su kolektyvu, keistis žiniomis. Darbuotojai išsako savo nuomonę, lūkesčius, poreikius.

Personalo tyrimai – dalis organizacijos įvaizdžio, būdas įtraukti darbuotojus į valdymo procesą.

Kiekvienas individas gali būti geras darbuotojas – tereikia tinkamai, pagal jo lūkesčius ir norus parinkti jam darbą.

Kada: Poreikis personalo tyrimui

Sėkmingo personalo valdymo tikslas – efektyvus darbuotojų ir darbdavio bendradarbiavimas, įgyvendinant užsibrėžtus organizacijos tikslus.

Rekomenduojame personalo tyrimus atlikti kas 12 mėnesių. Nemaloni vidinė aplinka lemia intensyvią darbuotojų kaitą, atitinkamai keliančią papildomas sąnaudas naujo personalo paieškai, mokymui, įvedimui į darbo procesą. Nuolatinis darbdavio rūpinimasis savo darbuotojais, minimizuoja darbuotojų kaitą bei užtikrina aukštą motyvacijos lygį.

Nesklandumai komandoje atsiliepia organizacijos darbuotojų veiklos kokybei, tuomet tai pajunta ir klientai, tiekėjai, partneriai. Personalo tyrimą siūlome atlikti ir tuomet, kai jaučiate, kad kolektyve įsivyravo nemaloni atmosfera. Tyrimas išaiškina, kokios nesklandumų priežastys, tad padeda jas pašalinti.

Dažnai pasitaiko, kad darbuotojai bijo, nenori išsakyti tikrųjų savo minčių darbdaviui. Tai svarbi priežastis personalo tyrimo atlikimą patikėti tyrimų bendrovei. Tyrimų profesionalai garantuoja konfidencialumą – darbuotojams nereikia baimintis dėl išsakomos nuomonės, jie iš anksto informuojami apie konfidencialumo sąlygas, darbdaviui pateikiami viso kolektyvo arba jo grupių rodikliai.


Tyrimo vykdymo procesas
Apklausos.LT - rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras